18 Jan 2017 - چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵
کد :8822 ۰۷ دی ۱۳۹۳ 42 views دسته : آهنگ , پاپ , سنتی , مناسبتی سیب موزیک

دانلود مجموعه آهنگ های کلاسیک و پاپ نوروز با لینک مستقیم

دانلود آهنگ های گلچین شده برای جشن باستانی نوروز با کیفیت عالی

noroz-music-pack-kingdownload.ir

نوروز برابر با ۱ فروردین ماه جشن آغاز سال نوی ایرانی و یکی از باستانی ترین جشن‌های به جا مانده از دوران ایران باستان است. نوروز به عنوان یک میراث فرهنگی در دوران معاصر همواره مورد توجه مردم قرار داشته و هر ساله برگزار می‌شود. در این مجموعه سعی شده بهترین آهنگ های اجرا شده در ارتباط با نوروز جمع آوری و به عنوان عیدی به شما عزیزان تقدبم گردد و اماده دانلود باشد.

دانلود مجموعه آهنگ های کلاسیک و پاپ نوروز

جشن نوروز با تحویل سال یا لحظهٔ اعتدال بهاری آغاز می‌شود. در دانش ستاره‌شناسی، اعتدال بهاری یا اعتدال ربیعی در نیم‌کره شمالی زمین به لحظه‌ای گفته می‌شود که خورشید از صفحه استوای زمین می‌گذرد و به سوی شمال آسمان می‌رود. این لحظه، لحظه اول برج حمل نامیده می‌شود، و در گاه‌شماری هجری خورشیدی، لحظه تحویل سال، تعیین کننده نخستین روز (هرمز روز یا اورمزد روز) از ماه فروردین است. چنانچه آغاز سال، قبل از ظهر و در نیمه اول شبانه روز تحویل شود، همانروز نوروز است و در صورتیکه تحویل سال بعد از ظهر باشد، فردای آن روز، نوروز است. نوروز در تقویم میلادی با ۲۰، ۲۱ یا ۲۲ مارس مطابقت دارد.

در کشورهایی مانند ایران و افغانستان که گاه‌شماری هجری خورشیدی به کار برده می‌شود، نوروز، روز آغاز سال نو است. اما در کشورهای آسیای میانه و قفقاز، تقویم میلادی متداول است و نوروز به عنوان آغاز فصل بهار جشن گرفته می‌شود و روز آغاز سال محسوب نمی‌شود.

 

نظرات


خرید بک لینک خرید رپورتاژ نخ و نقشه فرش تبریز تولید کننده خرما خرید گیفت کارت باربری تهران خرید هاست طراحی بنر برنامه ریزی کنکور انجمن تفریحی نرم افزار رستوران نرم افزار انبارداری